ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פתרונות קירור לעסקים

  בכל עסק מזון, עסק בילוי בו מגישים שתייה ואוכל, עסקי מלונאות וגם מוסדות רפואה מדע ומחקר מעניקים חשיבות לתחזוקה השוטפת של המקום ובעיקר למערכות הקירור, שמסייעות לשמור על טמפרטורה מתאימה לייצור, לאחזקה של סחורה ולשמירה על טריות מזון ושתייה, תרופות, חומרים כימיים ודגימות רפואיות. ישנן מגוון אפשרויות לקירור לבתי עסק. הנה כמה דוגמאות לאמצעי קירור שמסופקים כיום על ידי חברות המתמחות בתחום.

  מכונות קרח:

  מכונות קרח הן אמצעי מצוין לשמירה על טריות אך לשימושים רבים נוספים. מכונות הקרח יכולות לייצר עבור העסק קרח מסוגים שונים שמותאם לצורך של אותו בית עסק. מכונות הקרח יכולות לייצר קוביות קרח שיכולות לשמש לקירור נוסף של סחורה, להכנסה למקררים או פשוט לשימוש בבר המסעדה או בפאב לקירור משקאות. הן מספקות גם קרח יבש, שבבי קרח ועוד סוגים שונים של קרח קר וקפוא.

  מכולות קירור:

  מכולות קירור יכולות לסייע לעסקים שצריכים לשנע את הסחורה שלהם בתנאי קירור ממקום למקום. הן מועלות על גבי משאיות מסע ומאפשרות להעביר סחורה כמו מזון, שתייה, תרופות וחומרים כימיים שונים שזקוקים לתנאי קירור לכל מקום בארץ. מכולות הקירור משתלבות בתעשיית המזון והמשקאות, התרופות, הפרחים והצמחים ועוד שלל תעשיות בארץ ובעולם, הן מגיעות בגדלים שונים.

  מערכות סינון אוויר:

  מערכות סינון האוויר בעצם מסייעות לשמור על האוויר הקר נקי וברמת הלחות או היובש הנדרשת. המערכות יכולות להיות מותקנות בבתים פרטיים, בחדרים כמו ממד"ים ומקלטים, אך גם בעסקים. בבתי עסק שבהם יש חדרי קירור שמאוחסנים בהם מוצרים שונים חשוב להתקין מערכות סינון אוויר שידאגו לשמור את האוויר נקי בכל זמן.

  מערכות הקפאה:

  בתעשיית המזון, תעשיית המשקאות וגם תעשיית התרופות יש צורך לעיתים קרובות במערכות הקפאה גדולות ומקצועיות. מערכות הקפאה מגיעות בשפע של גדלים וסוגים.

  יש מערכות שמתפקדות כמקררים עם מדפים ומערכות אחסון קטנות, אחרות משתלבות בתוך חדרי קירור גדולים ומספקים אפשרויות הקפאה של מוצרים שונים בטמפרטורות שונות. מערכות הקפאה אחרות משתלבות בתוך משאיות וכלי רכב, במעבדות מחקר בהן יש צורך באמצעי קירור מקצועיים ובכל מוסד או בית עסק אחר שיש בו צורך בהקפאה בטמפרטורות שונות.

  חדרי קירור:

  חדרי קירור הם חדרים גדולים שמאפשרים לאחסן מוצרי מזון, שתייה, תרופות וחומרים כימיים לתעשייה בתנאי טמפרטורה נמוכה. לכל חדר קירור אפשר להכניס מקררים ומערכות הקפאה שייתנו את כל אפשרויות הטמפרטורה. גם טמפרטורה של מתחת לאפס וגם טמפרטורות רגילות למקרר, בהתאם לצורך באותו בית עסק.

  כשמדובר בבית עסק ולא בבית הפרטי, חשוב לבדוק אילו מערכות ופתרונות קירור מתאימים למה שמיוצר או משווק באותו מקום. בנוסף, כדאי לעבוד מול חברה מקצועית ואמינה שתוכל לתת שירות טוב ותמיכה טכנית לכל אורך הדרך. זוהי הדרך להבטיח שתהליך הקירור וההקפאה יהיה תקין.

  התקשרו כבר עכשיו ל-08-8525317 ותזכו לשירות מעולה ויעיל בהקדם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים