ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מערכות ויחידות קירור

  כיום, מספקת החברה שירותי הקמה של מערכות קירור מתקדמות לגופים גדולים ומובילים בתעשייה הישראלית, הזוכים לקבלת שירות מקצועי מסור מצוות הטכנאים המוסמכים והמיומנים של החברה.

  כל מערכת קירור שמיוצרת על ידי החברה מוקמת על ידי צוות הנדסי מיומן, תוך התאמה מדויקת של המערכת לצרכים המסוימים של כל לקוח. התוצאה – לקוחות החברה נהנים ממערכת שמספקת את הצרכים המדויקים שלהם ושיכולה לשמש אותם לאורך זמן בזכות איכותם הבלתי מתפשרת של כל חלקיה. בנוסף, בכל פעם שעולה הצורך, יכולים לקוחות החברה לפנות אל צוות התמיכה המקצועי שלה, שדואג לספק מענה מיידי לכל שאלה ובעיה.

  כל עבודת הקמה של מערכת שמתבצעת על ידי ארוין מערכות קירור מתבצעת בפיקוח מקצועי מלא ועל פי הסטנדרטים המחמירים של מערכת בקרת איכות מאושרת ISO 9002, בפיקוחו של מכון התקנים הישראלי.

  ההתמחות שלנו היא הרווח שלכם

  ארוין טכנולוגיות מספקת יעוץ מקצועי בכל הקשור בתכנון והקמה של מפעלי קרח, מפעלי מזון, בניית מחלבות ומפעלי דגים. הייעוץ הניתן בחברה, מוענק על ידי צוות מיומן ומומחה להנדסת קירור וחדרי קירור והקפאה החברה מתמחה בהקמת מערכות קירור מיוחדות ומתקדמות למפעלים ותעשייה כגון: מכולות , מערכות לקירור מים ולקירור מוקדם – Pre Cooling, שוק פריזר משולב עם מערכות בקרה ועזרים מתקדמים. בנוסף, החברה מספקת מערכות Individual Quick Freezing – IQF, מכונות קרח תעשייתיות עם עזרי בקרה ותפעול, מערכות איוורור ומייבשי אוויר, בקרת אטמוספרה – CA, מוסיפי לחות וחלפים.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   הגלריה שלנו

   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים