ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מכונת קרח למגוון שימושים

  בבית, בבית העסק או באירועים מיוחדים, מכונות קרח מאפשרות לנו להנות מקוביות ופתיתי קרח ומאפשרויות קירור מגוונות. למה בדיוק משמשת מכונת קרח ואיזה סוגים של מכונות אפשר למצוא היום? קבלו את המדריך המלא של ארווין קירור.

  מכונת קרח ביתית:

  מכונת קרח ביתית יכולה לייצר עבורנו קוביות קרח או פתיתים בנוחות שלהבית. אמנם לא מדובר במכונה גדולה ומקצועית, אך היא עדיין יכולה לספק לא מעט קילוגרמים של קרח לאורך יממה אחת. בין אם אתם רוצים פתיתי קרח למסיבה או קוביות לשתייה שלכם, תוכלו למצוא מכונות ביתיות שמספקות 12 קילוגרמים במהלך 24 שעות ואף כאלו שמגיעות ל-25 ק"ג ליום.

  אם אתם מארחים באופן קבוע בבית, אוהבים להכין קוקטיילים או משקאות עמוסי קרח עבור האורחים שלכם או פשוט מתכוננים לאירוע ביתי גדול, מכונת קרח יכולה לספק לכם מענה קריר וטוב בהשקעה חד פעמית קטנה של כמה מאות שקלים.

  מכונת קרח מקצועית

  מכונות הקרח המקצועיות הן גדולות יותר והקיבולת שלהן חזקה יותר ממכונה ביתית. הן מתאימות לשימוש בבתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה, פאבים ומועדונים בהם ישצורך בייצור קרח לאורך שעות רבות ובאיכות טובה. מכונות קרח יכולות לספק עשרות קילוגרמים של קוביות ופתיתים מדי יום ואפשר לכוון אותן לפי הצרכים של העסק.

  אם אתם מנהלים פאב, מועדון או מסעדה ומכינים עבור לקוחותיכם משקאות שכוללים קרח, מגישים לשולחן קנקני מים קרים או כל משקה קר אחר, זה הזמן להצטייד במכונת קרח מקצועית שתייעל את העבודה ותחסוך לכם הרבה מאד זמן ומאמץ.

  מכונה ליצירת פתיתי קרח

  לאירועים חגיגיים, ליצירת אפקטים מרהיבים, להכנת משקאות ייחודיים ולקירור מזון מכונה מקצועית ליצירת פתיתי קרח היא פתרון מצויין עבור בתי עסק בתחום המזון, האירועים, האלכוהול והמשקאות. המכונות מתאימות גם ובעיקר למפעלי תעשייה בהםיש צורך בייצור מוגבר של קרח לצרכי אחסון, קירור, צינון, מחקר ועוד. המכונה מייצרת קילוגרמים רבים של קרח, בהספק שמגיע למאות קילוגרמים בכל יום ושומרת על טריות המזון, מוצרי הרפואה וכל מה שצריך לשמור בטמפרטורה נמוכה במהלך הייצור, האחסון, השיווק וכו'.

  מכונות קירור מכל הסוגים – רק אצל ארווין קירור

  אם אתם זקוקים למכונת קרח לשימוש ביתי, רוצים ליצור בעסק שלכם מערך קירור טוב, בריא ותקין או צריכים מכונה שתייצר עבורכם קרח בכמות תעשייתית, הגעתם למקום הנכון!

  חברת ארווין קירור מתמחה במערכות קירור מכל הסוגים והמינים, בתוכם מכונות קרח של טובי היצרנים בעולם. אנחנו מציעים לכל לקוח שירות של התאמה אישית שבו אנחנו דואגים להתקין ולבנות עבורכם את מערך הקירור הטוב ביותר, המתאים בדיוק לצרכי העסק שלכם.

  עבור לקוחותינו הפרטיים, מוצעות באתר שלנו ובפנייה ישירה אלינו מגוון גדול של מכונות קרח ביתיות שמייצרות עבורכם קרח בקלות ובפשטות.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים