ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יבשן תעשייתי

  אם יש לכם מפעל שמייצר מזון או תרופות, אתם יודעים כמה חשוב לשמור על מוצרים אלו רחוק מלחות גבוהה. לא רק שזה יכול להרוס את המוצרים, אלא שלחות גם יכולה להרוס את המוניטין המקצועי שלכם. התמודדות עם תרופות או מזון פגומים מוסיפה רובד נוסף של מורכבות וסיכון. כל דבר, החל ממוצרים וציוד עדין ועד מדחסי אוויר רגישים לנזקי רטיבות, אפילו בתעשיות שאינן מזון כמו חדרי ניתוח ומרפאות שיניים, חשוב לשמור על סביבה ללא לחות מזיקה. כתוצאה מכך, יבשן תעשייתי הוא המפתח להתמודדות עם הלחות מכיוון שהוא מסיר אותה מהאוויר. חברת קירור ארווין מספקת מגוון רב של מכשירי ייבוש אוויר תעשייתיים, אשר יכולים לסייע לעסק לשכם ולשמור עליו מפני נזקי הלחות.

  יבשן תעשייתי

  יבשן תעשייתי – מה זה?

  יבשן תעשייתי מסיר עודפי לחות מחדר או מאולם ייצור על ידי שאיבת אוויר מחוץ לאזור וקירורו מחדש. ככל שהטמפרטורה יורדת, גם יכולת האוויר לספוח לחות יורדת, מה שגורם למים להתעבות ולהתאסף במאגר מיוחד. לאחר מכן, האוויר החם והיבש מוחזר חזרה לחדר. יש להפעיל את המייבש כל הזמן בזמן העבודה, כדי למנוע נזקים במהלך התהליך הייצור. הסיבה מאחורי זה היא שאוויר כל הזמן נשאב ממקורות חיצוניים, בין אם זה דרך חלונות, תנועת עובדים שנכנסים ויוצאים מהבניין, או הלחות המיוצרת על ידי העסק עצמו.

  על מנת לווסת את הלחות היחסית בחלל, בין אם זה חדר ניתוח, מרפאת שיניים או מתקן לייצור מזון, תרופות או מוצרים אחרים, משתמשים בייבשן תעשייתי. מכונות אלו מסוגלות לטפל בכמויות גבוהות של אוויר, גם בחללי ייצור גדולים במיוחד.

  אילו גורמים יש לקחת בחשבון לפני רכישת יבשן תעשייתי ?

  מוצרי מזון, תרופות, מכשירים אלקטרוניים, מכשירים רפואיים ועוד, פגיעים לנזק הקשור ללחות. אין דרך לתקן מזון או תרופות שהצמיחו עובש עקב רטיבות. האפשרות היחידה היא להשליך אותו ולייצר חדשים. לפעמים יש צורך להחליף את הפריט השלם או רק את החלק הפגום, גם במקרה של ציוד אלקטרוני ורפואי עדין שיכולים להינזק מלחות גבוהה. במקרה זה העסק יכול להיות חשוף לסיכונים בריאותיים ולהפסדים כספיים הנגרמים מלחות גבוהה. אם אתם בעלי נכס תעשייתי ומעוניינים להרחיק עובש ובעיות אחרות הקשורות לרטיבות, התקנת יבשן תעשייתי היא צעד ראשון מצוין. לרכישת המכשיר המתאים עבור העסק שלכם, צרו קשר ישירות עם צוות המומחים של חברת קירור ארווין.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים