ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  התאמת חדרי קירור

  זקוקים לתיקון או להקמה של חדרי קירור והקפאה? פנו למומחים של ארוין קירור, ותיהנו ממלוא השירות והאיכות.

  אנשי המקצוע שלנו מתכננים, מקימים ומתחזקים חדרי קירור, מערכות קירור, מכולות קירור ועוד. המוצרים מיועדים לאחסון בטמפרטורות נמוכות ביותר, ודורשים הבנה מעמיקה בתחומים כגון הנדסה, הידראוליקה ותחומים רלוונטיים נוספים.

  חדרי הקירור חייבים לעמוד בתקנים ובסטנדרטים מחמירים ביותר, גם בהתאם לשימוש המיועד עבורם, וגם באופן כללי. מהנדסי ארוין מערכות קירור אמונים על התכנון ועל ההקמה, בהתאם לתקנים הנהוגים בתחום. הכול נעשה ביד מקצועית, בלי לפסוח על אף סעיף, וזאת כדי להגן על המשתמשים ועל הלקוחות השוהים בחדרים אלו.

  חדרי הקפאה וקירור משמשים לאחסון של מגוון אלמנטים – ממזון לסוגיו ועד תרופות ומוצרי מעבדה; מחוות שרתים וחדרי מחשבים הדורשים טמפרטורות נמוכות, ועד מכולות קירור להעברת מזון באמצעות הובלה בקירור. גם לאחר שהוקמו התאים, החדרים או המכולות, כל המשתמש בחדרי הקירור וההקפאה חייב לשמור על עצמו מפני כוויות קור, היפו-תרמיה (ירידה דרסטית בחום הגוף), הרעלה או חנק על ידי גזי הקירור (במקרים של דליפה) ועוד.

  מגוון רחב של חדרי קירור

  חברתנו מתאימה את חדר הקירור לצרכים שלכם. למשל, בין שאתם מטבח מוסדי בקיבוץ או במושב, ובין שמדובר במטבח במסעדה – יש להתאים את חדר הקירור או ההקפאה בדיוק לסוג המקום, לדרישות הלקוח ולייעוד. בכל חדר קירור או הקפאה ניתן לשלב מערכות מתקדמות לבקרת טמפרטורה, שיחסכו לכם בעלויות ובאנרגיה.

  האם חדרי קירור הם מחויב המציאות? תלוי באיזה תחום מדובר. מסתבר שתאי קירור, ואפילו הקפאה, הם מוצרים נדרשים בתעשיות רבות. ישנן תעשיות הזקוקות, למשל, למכולות קירור עבור מים. כאן המצב הוא שונה, מכיוון שבדרך כלל מדובר במכלים סגורים, שאינם דורשים כניסה של אנשים.

  כיום ניתן אף לתכנן ולהקים חדרי קירור והקפאה המשתמשים בגז ידידותי לסביבה. הדבר חשוב מאוד, כיוון שכך ניתן לעמוד בדרישות לשמירה על איכות הסביבה, אם וכאשר דליפת גז עלולה להתרחש. כמו כן, כל תא שכזה נבנה תוך התחשבות מלאה באקלים השורר באזור, במקטעים המועדים לפורענות (כגון דליפות ונזילות של מים) ועוד.

  לקבלת מידע נוסף או להזמנת עבודה, המומחים של ארוין מערכות קירור ישמחו לעמוד לרשותכם.

  חייגו עוד היום 08-8525317 או שלחו מייל לכתובת erwin@bezeqint.net

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים