ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מקפיאים תעשייתיים במוסדות בריאות וחברות תרופות

  כיצד משרתים מקפיאים תעשייתים את מוסדות הבריאות וחברות התרופות?

  חברות התרופות, בתי החולים, קופות החולים ושאר מוסדות הבריאות עושים שימוש במגוון רחב של פתרונות אחסון לתרופות ולמוצרי רפואה שונים. בין המוצרים החשובים ביותר נמצאים מקפיאים תעשייתיים ומסחריים אשר מאפשרים לאחסן תרופות וציוד רפואי הזקוק לטמפרטורה מסוימת בתנאים האידיאליים. מדוע נעזרים מוסדות הבריאות במערכות הקירור האלו? על אף שזה נשמע דרמטי, מדובר לעתים בסיבות מצילות חיים.

  שאלה של אבטחה והבטחה

  בין אם מדובר בבית החולים, בקופת חולים או בבית מרקחת, מחויבים מוסדות הבריאות והתרופות לשני דברים עיקריים. הדבר הראשון הוא אבטחת איכות שבאה לידי ביטוי ביצירת התנאים הטובים ביותר לשמירה על התרופות. הדבר השני הוא הבטחה ללקוח שהוא מקבל את התרופה באיכות הגבוהה ביותר, ללא סכנות בריאותיות שעלולות להיגרם מאחסון לא נכון.

  כתוצאה מכך, יוצרים המוסדות האלו חדרי הקפאה וקירור ברמה הגבוהה ביותר, שמאפשרים לאחסן תרופות, חומרים כימיים וציוד בתנאים אידיאליים. חדרי הקפאה יכולים לשמש לתהליך קירור ציוד לצורך הכנת התרופות או לאחסון של התרופות לאחר הכנתן, בהתאם לסוג המוסד הרפואי.

  מגוון רחב של צרכים ודרישות קירור

  הצרכים של בתי חולים, חברות תרופות ומוסדות בריאות אחרים שונים זה מזה. כשמדובר בבתי חולים צריך בעיקר מקפיאים תעשייתיים או מסחריים שיוכלו לשמור על תרופות מוכנות, דגימות וחומרים רפואיים נוספים בקירור לפי הצורך.

  כשמדובר בבית מרקחת, מסייעים מקפיאים מסחריים לשמור על איכות תרופות הדורשות קירור. הרוקח מגיש את התרופה ללקוח כשהיא במצב האידיאלי, לאחר שנשמרה בקירור לפי הוראות היצרן. במקרים רבים הרוקח מנחה את המטופל להמשיך ולשמור את התרופה במקרר.

  חברות התרופות עושות שימוש בחומרים כימיים וטבעיים שונים כדי ליצור את התרופות. לצורך כך, הן צריכות פתרונות אחסון וקירור מותאמים אישית. תעשיית התרופות עושה שימוש באמצעים כמו מכונות קרח או מקפיאים תעשייתיים כדי לאחסן חומרי גלם להכנת התרופות ולשמור על החומרים בתנאי הקפאה. בתהליך המחקר והייצור כאחד יש מקום לבניית חדרי הקפאה שמאפשרים אחסון של כל החומרים, לצד התרופות המוכנות, בתנאים סטריליים ובטמפרטורה מדויקת.

  אמצעי הקירור הבולטים בתעשיית התרופות

  • מכונות קרח: קרח יבש ורטוב הוא אמצעי לאחסון חומרי גלם ולקירור שלהם לפני תהליך הייצור ובמהלכו. חברות התרופות עושות שימוש קבוע בקרח בוריאציות שונות.
  • מקררים תעשייתיים ומסחריים: מקררים אלו מאפשרים אחסון איכותי ובטוח של תרופות וחומרי גלם להכנתן. כשהתרופות מוכנות ועוברות לבתי המרקחת, הן מאוחסנות בתוך מקררים מסחריים ברשתות הפארם ובחנויות הפרטיות, זאת כדי לשמור על איכות התרופה.
  • חדרי קירור: חברות גדולות עושות שימוש בחדרי קירור שבתוכם פתרונות אחסון שמשלבים קירור בטמפרטורה המתאימה. כך נשמרות תרופות שונות באיכות הגבוהה ביותר עוד לפני שהן מועברות לרשתות הפארם ובתי המרקחת.
  • מקפיאים: במקרים מסוימים, צריך להקפיא חומרי גלם או תרופות. במקרה כזה עושה חברת התרופות שימוש במקפיאים המכוונים לטמפרטורות האידיאליות עבור התרופה.

  התקשרו כבר עכשיו ל-08-8525317 ותזכו לשירות מעולה ויעיל בהקדם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים