ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מערכת קירור בעידן המודרני

  בעידן המודרני, מוצרי מזון, יבול חקלאי וחומרי גלם רבים זקוקים לאחסון בתנאי קירור. תנאים אלו הם שמאפשרים לשמור על טריותם, איכותם ואורך חיי המדף שלהם. לאור עובדה זו, ברור, אפוא, מדוע הפכו מערכות קירור לאמצעי חיוני נדרש במפעלים לייצור מזון, במחסנים חקלאיים, ברשתות שיווק ובעסקים אחרים בענף המזון. אלמלא מערכות הקירור, סחורה רבה היתה מושלכת לפח כעבור ימים ספורים, העסקים היו נקלעים לחובות כלכליים ולא היו מצליחים לעמוד בביקושים הגוברים.

  מערכת קירור – למי, מתי ולמה?

  מערכות קירור הן שם כולל למגוון רחב של פתרונות אחסון ושינוע בקירור: החל מחדרי קירור וכלה במכולות קירור ובמשאיות קירור. בניגוד למה שאולי עלול להשתמע משמן, מערכת קירור יכולה גם להקפיא. הודות למנגנון בקרת הטמפרטורה שלהן, ניתן לכוון אותן לטמפרטורה הרצויה בכל עת ובהתאם לסוג התכולה המאוחסנת בהם.

  מערכות קירור משמשות את כל מי שזקוק לאחסון מוצרים או רכיבים בטמפרטורה נמוכה. השימוש הבולט בהן נעשה, כאמור, בענף המזון, על שלל מוסדותיו: מפעלי מזון המשתמשים בחדרי קירור לאחסון חומרי הגלם שלהם, מחסנים חקלאיים בהם נשמרת התוצרת החקלאית בחדרי קירור מיוחדים וכך אנו יכולים ליהנות מפירות ומירקות העונה גם מחוץ לעונה, בחדרי אוכל מוסדיים (בצבא, בבתי מלון, בקיבוצים וכו') ישנם חדרי קירור ומקררים גדולים המאפשרים לאחסן את חומרי הגלם, במסעדות, ברשתות שיווק לממכר מזון ועוד.

  מערכות קירור תעשייתיות

  מערכות קירור משמשות לא רק את ענף המזון. גם בענף הרפואה נעשה שימוש נרחב במערכות קירור למיניהן, לצורך אחסון תרופות או מנות דם, וגם לשם עריכת ניסויים במעבדות. השימוש בהן בולט גם בענף הטכנולוגיה, שכן רכיבים אלקטרוניים רבים זקוקים לאחסון בתנאי קירור כדי לשמור על תקינותם.

  על חשיבות תחזוקתן של מערכות קירור

  מכיוון שמערכות הקירור, על שלל סוגיהן, הן אמצעי חיוני עבור כל אותם מפעלים ומוסדות שאוזכרו לעיל, גם לתחזוקתן הנאותה יש חשיבות ראשונה במעלה. חשוב להבין שתקלה בחדר קירור במסעדה יכולה להשבית את פעילות המסעדה לחלוטין, שכן אי אפשר יהיה להשתמש בחומרי הגלם ובדברי המזון שלא נשמרו בקירור. תקלה במערכת הקירור במפעל לייצור מזון יכולה גם כן להשבית את הפעילות של המפעל ולגרום להפסדים כלכליים כבדים, שכן מוצרים רבים יושלכו לפח והמפעל לא יוכל לעמוד בהתחייבויותיו ללקוחות. השלכות דומות יש גם לתקלות בחדרי קירור במחסנים חקלאיים. לכן, תחזוקתן של מערכות הקירור הן צעד חשוב והכרחי, שיש להקפיד עליו באדיקות.

  מערכות קירור עם קירור ארווין בע"מ

  חברת קירור ארווין מתמחה בתכנון ובייצור מגוון רחב של מערכות קירור וחדרי קירור. כמו כן, החברה מספקת אביזרים וציוד נלווה למערכות קירור, כמו יחידות הקפאה, יחידות עיבוי, צ'ילרים ועוד. הודות לניסיון המגוון ורב השנים שצברה החברה בתחום, יש ביכולתה לספק מענה מקצועי, איכותי ויעיל למגוון רחב של לקוחות מענפי המשק השונים.

  אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים