ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חדרי קירור למחלבות

  מכולות קירור – איזה, כמה ולמה?

  מכולות קירור מהוות את אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בשוק המזון העולמי: הן אלה שמאפשרות הובלת מזונות וחומרי גלם שחייבים להישמר בקירור מתמיד הן בתוך מדינות והן בין מדינות.

  בנוסף, מאפשרות מכולות קירור שינוע תרופות וחומרים רגישים אחרים, שגם להם אסור לשהות בטמפרטורות גבוהות מדי, ובאופן כללי אי אפשר בכלל לדמיין חברה מודרנית ללא מכולות אלה.

  המכולות השונות הקיימות בימינו נבדלות בעיקר מבחינת הגודל והטמפרטורה השוררת בהן. בנוסף ישנם הבדלים מבחינת אופן פעולתן. ניתן לשכור מכולות קירור וניתן גם לרכוש אותן, בהתאם לתכיפות השימוש.

  מכולות קירור – להובלה ימית ויבשתית

  מכולת קירור ניתנת להובלה הן בדרך הים והן בדרך היבשה. הובלה על גבי אוניות נחשבת באופן טבעי מורכבת יותר ועל כן נדרשות לרוב מכולות איכותיות יותר. אולם בימינו גם המכולות המשונעות על ידי משאיות, בדרך כלל למרחקים קצרים יחסית, מתאפיינות ברמת קירור גבוהה ובאמינות ללא דופי.

  להזמנת מכולות קירור 

  השימוש העיקרי של מכולות קירור הוא כאמור בשירות שוק המזון והרצון שלנו ליהנות מסחורה טרייה מכל העולם: מוצרי חלב, מוצרי בשר, פירות וירקות. גם פרחים, אגב, זקוקים לקירור כדי להישמר טריים כך שגם הם זקוקים להובלה מיוחדת בתנאים שיבטיחו כי לא ינבלו בדרך הארוכה מהשדה או החממה ועד לחנות הפרחים.

  כיצד פועל הקירור?

  מערכות קירור מתקדמות זקוקות באופן טבעי לאנרגיה זמינה לשם פעולתן.

  במכולות קירור המותקנות על משאיות יחידת הקירור מופעלת ברוב המקרים באמצעות גנרטור הפועל על בסיס דיזל. מערכות קירור אחרות מחוברות למקור מתח חשמלי.

  דרך קירור נוספת היא קירור באמצעות מים.קירור מסוג מיועד בעיקר למכולות קירור הנמצאות בבטן האונייה, ובשל היעדר אוורור מספיק אפקטיבי, הקירור מתבצע בעזרת מים (אם כי שיטה זו הולכת ונעלמת מן העולם משום שבמכולות מודרניות גם בבטן האונייה ישנם פתרונות אוורור המאפשרים לחבר את מכולת הקירור למקור מתח חשמלי).

  דרך אחרת לחלוטין להבטיח את קירור תכולת המכולה היא באמצעות חנקן נוזלי או קרח יבש. שיטה זו נהוגה בעיקר במכולות המותקנות על גבי משאיות, ואשר נמצאות בדרכים לפרקי זמן קצרים יחסית בכל פעם.

  חברת קירור ארווין הפועלת כמעט ארבעה עשורים בתחום הקירור והאוורור הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום זה.

  החברה מספקת שירותי הקמה של מערכות מתקדמות לחברות גדולות ומובילות בתעשייה בארץ ומחוצה לה, ומקיימת קשרי לקוחות אמיצים עם חברות שונות בכל רחבי העולם.

  הנכם מוזמנים ליצור קשר באמצעות דף "צור קשר" באתר או בטלפון 08-8525317, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים