ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מה הן דלתות לחדרי קירור?

  דלתות עבור חדרי קירור משמשות בעיקר ביישומים תעשייתיים. הבנייה העמידה שלהן מספקת מהירות פעולה גבוהה יותר, והן מחזיקות מעמד במספר גבוה של מחזורי פתיחה וסגירה, עם היתרון של עלויות תחזוקה ותיקון נמוכות.

  הודות לשירותי הקמת מערכות קירור מתקדמות שזמינים על ידי חברת קירור ארין בע"מ, בעלי מפעלים וארגונים תעשייתיים מקבלים שירותי התקנה מקצועיים של מערכות הקירור המודרניות ביותר הזמינות היום.

  חשיבות התקנה נכונה של דלתות עבור חדרי קירור

  רוב האנשים שמנהלים עסק לחדר קירור שמו לב שהתקנה לקויה של דלתות לחדרי קירור מובילה לנזקים יקרים. כך, למשל, דלת הזזה של חדר קירור שנפתחת או נסגרת בתדירות גבוהה מדי ובו בזמן חזקה מדי עלולה להתחיל להתקלקל.

  חברות רבות מתמודדות עם בעיה מסוג זה. יתרה מכך, דלת שבורה של חדר קירור יוצרת בעיות חמורות: בעיות עיבוי, היווצרות קרח על הרצפה וכו'. וגרוע מכך, תקלות בציוד עלולות להתרחש, ולעלות עוד יותר כסף.

  במילים אחרות, יש לבצע תחזוקה נכונה

  גם דלתות לחדרי קירור, מהדגמים הטובים ביותר, צריכות להיבדק להתאמת התקנה במספר פתחים. ראוי להזכיר, כי בדיקות אלו צריכות להתבצע בסביבה הטובה ביותר, שבה שלט חשמלי פותח וסוגר את דלת הזזה של חדר הקירור.

  אבל המציאות שונה: צוותים במפעלים וארגונים תעשייתיים פותחים פותח דלתות הזזה של חדרי קירור, לעתים קרובות, בצורה לא נכונה. כך, למשל, עובד לא מיומן פותח דלתות עבור חדרי קירור עם הפעלת כוח חזק מדי, מה שגורם לדלת להתנגש בפגוש המסילה. כתוצאה מכך, לעתים קרובות נגרם נזק למבנה ומנעול דלת הזזה של חדר קר.

  כמה מסקנות לסיום

  בקירור מהיר, דלתות פועלות כדי להבטיח בצורה הטובה ביותר את התחזוקה המקיפה ביותר של הטמפרטורה בחדר באמצעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר הזמינות. דלתות לחדרי קירור חיוניות לשמירה על תקינות הפריטים המאוחסנים בחדרי קירור, אבל שימוש לא נכון בדלת לחדר קירור חדר הקרה עלול לגרום לשבירת הדלת.

  חברת קירור ארין בע"מ מבצעת התקנת והקמת מערכות קירור מתקדמות, עם ותק של 48 שנים בתחום, במגוון דגמים וסוגים, לחיסכון משמעותי בעלויות תפעול.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים