ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  המדריך להובלת מקררים

  מדריך להעברת מקררים למסעדות בצורה הטובה ביותר – כל מה שאתם צריכים לדעת

  אם אתם בעלי מסעדה אתם מבינים את היטב את החשיבות של הציוד שברשותכם ואתהשמירה והתחזוקה של התנורים, הכלים, המכונות וכמובן המקררים והמקפיאים. מקרר אומקפיא שמתקלקל או מפסיק לעבוד בכל העוצמה עלול להוריד לטמיון עבודה קשה שהשקעתם ובמקרה הטוב תצטרכו לזרוק כמויות גדולות של מזון לפח ובמקרה הרע תגישו ללא ידיעתכם אוכל שלא היה בקירור המתאים. למעשה, עלינו לשמור על המקרר כאשר הוא נמצא במסעדה כמובן אבל עוד יותר עלינו לשמור על המקרר כאשר אנחנו עוברים למקום חדש ובעת ההובלה אנחנו חייבים לוודא שהוא עובר כמו שצריך. איך עושים את זה? התשובות לפניכם.

  הובלת מקרר – להעביר את המקרר בצורה בטוחה

  ראשית, עלינו לוודא שאנחנו בוחרים מובילים בעלי ניסיון בהובלות שלמוצרים וחפצים כבדים כגון מקרר ושיש להן כמובן את הציוד הדרוש. הובלת מקרר זו לא הובלה של קרטון בגדים או אפילו מיטה או מזנון, מדובר במכשיר חשמלי רגיש מאוד שכל נפילה או מכה יכולה להוציא אותו מכלל שימוש. אחרי שוידאתם שבחרתם את המובילים הנכונים ושהם אלו שהכי מתאימים להובלת המקרר שלכם אתם חייבים לבדוק שהמקרר מוקם נכון במשאית ולא מונחים עליו חפצים אחרים. המקרר יעבור בשכיבה ולא בעמידה, גם כדי למנוע נפילה מיותרת וגם כי כך יותר נכון לעשות זאת ואסור שיהיועליו מוצרים כבדים אחרים. יש לנתק את המקרר מהחשמל כמה שעות לפני ההובלה ולא לחכות לרגע האחרון, זו עוד נקודה שחשוב מאוד לקחת בחשבון.

  הובלת מקרר בשכיבה – מיתוס או אמת?

  האם באמת חשוב לבצע הובלת מקרר בשכיבה או שמדובר בגחמה של מישהו ומאז כולם פשוט זורמים עם זה סתם מבלי להבין למה? יש כאלו שאומרים שלא מומלץ להשכיב מקרר בגלל שהשמן יכול להיכנס לתוך חלל הבוכנה וזה יגרום לכך שהמדחס לא יוכל להניע ואז למעשה המקרר לא יעבוד. זה נכון אולי למקררים של פעם שהם מקררים עם יחס דחיסה נמוך אבל המקררים של היום מתקדמים הרבה יותר וחזקים הרבה יותר ולכן זה הרבה פחות רלוונטי. הובלת המקרר בשכיבה מאפשרת לכם לחסוך הרבה מאוד מקום והיא הרבה יותר בטיחותית הן עבור המובילים והן עבור יתר החפצים שאתם מעבירים במקביל.

  הובלת מקרר – פשוט, נוח וקל

  שאנשים רוצים לבטא פעולה קשה או מסובכת הם מתארים הובלת מקרר אבל האמת שאם עושים זאת נכון זו פעולה פשוטה, נוחה וקלה. בהחלט אפשר לומר שהמקרר הרבה פחות כבד אם מקפידים על כל הכללים ועובדים בצורה נכונה. חשוב להדגיש ששמירה על כללי הבטיחות מונעת אסונות, אי זהירות בעת העברת המקרר יכולה להוביל לפציעות לא פשוטות ואף אחד כמובן לא רוצה להגיע לשם. על מנת שתוכלו לעבור את יום ההובלה בצורה בטוחה ולהמשיך את שגרת העבודה שלכם ללא עיכובים פשוט עבדו לפי התכנית המקורית ולפי חוקי הבטיחות.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים