ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יחידות קירור

  חברת ארווין היא החברה המובילה כיום בישראל בכל הקשור לשיווק וייצור מערכות קירור. אנחנו מלווים במהלך השנים חברות, מפעלי תעשייה ומוסדות שמחפשים יחידות קירור מתקדמות ומותאמות אישית לצרכיהם.

  מהן יחידות הקירור האלו, למה הן משמשות ומדוע כדאי לרכוש אותן דרכנו?על כל השאלות האלו נענה כאן.

  מהן יחידות קירור?

  יחידות הקירור הן מערכות מיוחדות שמיועדות לשמור על טמפרטורות קירור מדויקות בבתי עסק שזקוקים לבקרת טמפרטורה עבור המוצרים שלהם. ארווין טכנולוגיות מספקת כבר שנים רבות ייעוץ, תכנון והקמה של יחידות קירור ומערכות מתקדמות מכל הסוגים במפעלי מזון, מפעלי תרופות, מחלבות ומפעלי דגים, חנויות אוכל וסופרמרקטים,רשתות מזון מכל הסוגים, חנויות משקאות, מסעדות ובתי קפה ועוד.

  בכל המקומות האלו, יש צורך בבקרת טמפרטורה ובשמירה על המוצרים בקור או בהקפאה. לצורך כך, אנחנו מציעים יחידות קירור מותאמות אישית ביניהן מקררים, מקפיאים והקמת חדרי קירור גדולים.

  למה משמשות יחידות קירור לחדרי קירור ?

  יחידות קירור לחדרי קירור משמשות לאחסון של מוצרים שונים בהתאם לצורך. היחידות יכולות להיות יחידות הקפאה בטמפרטורות שונות שמסייעות להקפאת חדרי הקירור או להקפאת מוצרים כחלק ממקררים ופריזרים תעשייתיים.

  בנוסף, קיימות יחידות קירור ייעודיות כמו יחידות הקפאה דו דרגתיות,יחידות עיבוי ויחידות פלאג יוניט. אלו הן רק חלק ממערכות הקירור המתקדמות שיכולות לשמש לשמירה על טמפרטורה מדויקת בכל מפעל, חנות או מסעדה.

  היתרונות של יחידות הקירור של ארווין טכנולוגיות?

  ארווין טכנולוגיות מלווה לקוחות מתחומי התעשייה, המסחר והרפואה בכל הקשור לבנייה, הקמה וייעוץ בנושא חדרי קירור ומערכות קירור. מהם היתרונות שלנו?

  • ניסיון: הניסיון הרב שיש לנו בהקמת יחידות קירור לעסקים מכל הסוגים, למוסדות ולמפעלים מאפשר לנו לזהות בקלות את הצורך של המקום, להכיר את החוקים והכללים בכל הקשור לקירור המוצר ולתכנן חדרים ויחידות קירור מותאמים באופן מיוחד לצורך זה.
  • מקצוענות: הצוותים המקצועיים של ארווין טכנולוגיות כוללים מהנדסי קירור, טכנאים ואנשי שירות, יועצים ומפתחים. כל פרויקט שאליו אנחנו ניגשים מטופל בצורה המקצועית ביותר משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. בנוסף, אנחנו מספקים לאחר מכן ליווי, שירות תיקונים ותמיכה טכנית לפי הצורך.
  • קדמה: מערכות הקירור של ארווין טכנולוגיות הן מהמתקדמות היום בארץ ובעולם. אנחנו מציעים לכם להנות ממערכות כמו חדרי קירור והקפאה, יחידות קירור מוקדם, קירור מים, הקפאה, מייבשי אוויר, מכולות קירור, מערכות אוורור, מקפיאים ומכונות קרח ולייצר בדיוק את מה שאתם צריכים לעסק או למוסד שלכם.
  • שירות: בין כל הדברים שאנחנו מקפידים עליהם במהלך העבודה מול מפעלים,רשתות ובתי עסק, השירות הטוב, המקצועי והאמין הוא הדבר החשוב לנו ביותר. לקוחותינו נהנים מתמיכה וטיפול בכל יחידות הקירור שלנו, מתכנון ועזרה בהקמת מפעלי קרחו יחידות קירור מכל הסוגים ומטיפול מהיר ויעיל בכל בעיה ותקלה.

  התקשרו כבר עכשיו ל-08-8525317 ותזכו לשירות מעולה ויעיל בהקדם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים