ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חדרי הקפאה להשכרה לעומת חדרי הקפאה למכירה

  בבתי עסק רבים יש צורך בהקמת חדרי הקפאהמקצועיים. חדרי ההקפאה האלו משמשים לאחסון מזון, קירור ציוד ושמירה על חומרי גלם שונים, בהתאם לתחום העיסוק של החברה. בין אם מדובר במסעדה, בית קפה, בית מרקחת, מפעל לייצור מזון או כל תחום אחר, לא חייבים להשקיע הון תועפות בהקמת חדרי הקפאה אלא ניתן גם לשכור ציוד מתאים בעלות חודשית קבועה.

  האם עדיף לקנות מקפיאים מסחריים ושאר אביזרים להקמת חדרי הקפאה בעסק או אולי דווקא לשכור את המוצרים האלו מבלי להתחייב על קנייתם. בדקנו עבורכם את שתי האפשרויות.

  קניית מקפיאים לחדרי הקפאה – פתרון מצוין לרשתות גדולות ומבוססות

  בכל הקשור לקנייה, אנחנו חייבים שיהיה לנו הון התחלתי שיאפשר לנו לקנות את הציוד, שלא תמיד הוא זול. קניית מקפיאים תעשייתיים, מכונות קרח ושאר סוגי ציוד שמספקים לנו קירור ובונים את חדר ההקפאה, יכולה להיות הוצאה גדולה מאד, שעומדת על כמה עשרות אלפים ואף יותר מכך.

  כשמדובר בעסק צעיר כמו מסעדה שזה עתה נפתחה, בית קפה קטן או חנות מכולת קטנה, עדיף להשקיע בהתחלה בהשכרת הציוד ולהקטין את התשלום מתוך ההון העצמי או ההלוואה שנלקחה לפתיחת העסק. קניית ציוד מתאימה בעיקר לחברות גדולות, רשתות ובתי עסק מבוססים, שיודעים שהם עומדים להשתמש בציוד לאורך זמן ארוך.

  לפני קניית חדרי הקפאה, כדאי לבדוק כמה תשתמשו בחדר, מה העלויות, האם יש לכם את הבטחון שתוכלו להשתמש בציוד לאורך זמן רב. אם אתם לא בטוחים בתשובות שלכם, ייתכן שעדיף לשכור בתחילה ואחר כך להשקיע בקניית ציוד.

  השכרת ציוד – הזדמנות טובה לכל בית עסק שרוצה להקים חדרי הקפאה

  פתרונות אחסון כמו חדרי קירור והקפאה מוצעים כאמור גם להשכרה. במסגרת העסקאות שמציעות החברות המתמחות אפשר לשכור מקפיאים תעשייתיים ומקררים גדולים. בנוסף, תוכלו לשכור מכונות קרח מכל הסוגים ואמצעים נוספים שמשמשים לקירור והקפאה.

  השכרת מקררים וציוד קירור מוצעת בדרך כלל במסגרת עסקה חודשית. פירוש הדבר הוא שבכל חודש משלמים שכירות על הציוד שקיבלנו מהחברה. היתרונות לכך הם רבים בעיקר עבור עסקים קטנים, שאין להם תקציב להשקיע בהוצאה גדולה על מקררים תעשייתיים וציוד נוסף.

  זהו פתרון מאד יעיל עבור כל חברה שמעוניינת לשלם סכום חודשי קבוע ולקבל גם תמיכה טכנית מהחברה שממנה השכרנו את הציוד, כמו תחזוקה שוטפת או טיפול בתקלות וגם תשלום נוח של סכום קטן יותר מדי חודש.

  עם זאת, חברות גדולות שיודעות מראש שיצטרכו את חדרי הקירור לאורך זמן ארוך, הן לא קהל יעד לעסקאות השכרה בדרך כלל.

  בסופו של דבר, השיקול האם לקנות או לשכור חדרי הקפאה הוא לגמרי אינדיבידואלי ותלוי ביכולות של החברה ובהעדפות שלה. כך או כך, חשוב לשכור או לקנות מחברה מקצועית שמציעה חדרי הקפאה איכותיים, עמידים לאורך זמן ותקינים.

  התקשרו כבר עכשיו ל-08-8525317 ותזכו לשירות מעולה ויעיל בהקדם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים