ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דוגמאות לשימוש במכונות קרח

  מכונות קרח הן מוצר שימושי גם בבית וגם בבתי עסק. הן מספקות מענה למגוון צרכים בבית, בבית העסק או בתעשייה. מהם השימושים הנפוצים בכל אחד מהמקומות האלו? הנה כמה דברים שלא ידעתם על מכונות קרח ביתיות ותעשייתיות ואיך לנצל אותן בצורה הנכונה ביותר.

  שימושים למכונות קרח ביתיות

  מכונות קרח ביתיות יכולות לספק לכם מגוון אפשרויות בדרך שבה הן שומרות על מזון ושתייה. אם אתם נוהגים לארח הרבה בבית תוכלו להשתמש במכונות הקרח ליצירת פתיתי קרח וקוביות לשימוש בהגשה ובקירור של משקאות קרים וחריפים.

  ניתן ליצור בקלות באמצעות מכונת קרח פתיתים מושלמים, קוביות מרובעות וגם קרח יבש ששומר על טמפרטורה נמוכה של כל גורם וחפץ שתניחו לצדו. גם מי שנוהג לקיים מסיבות ואירועים בבית ובחצר יכול לנצל את מכונת הקרח לשימוש קבוע, גם כשמדובר באירוע רב משתתפים. לא תצטרכו לדאוג לשקיות קרח ותוכלו לקרר את בקבוקי המשקה בקלות.

  שימושים למכונות קרח לבתי עסק

  מסעדות, ברים ובתי עסק בתחום המזון והשתייה יכולים להיעזר במכונות קרח למגוון רחב של שימושים. מכונות קרח תעשייתיות תורמות בשמירה על טמפרטורה נמוכה של חומרי גלם להכנת מנות במסעדה, לשמירה על משקאות קרים וחריפים ולאחסון של ירקות, פירות ושאר מוצרים שחייבים להיות בטמפרטורה נשלטת.

  כך מי שמקבל בכל בוקר למסעדה או לבר ירקות, דגים טריים, בשרים איכותיים שחייבים אחסון בטמפרטורה מיוחדת עד ההכנה או כל מוצר אחר שצריך קירור מתאים כדי לשמור על האיכות שלו, יוכל לעשות שימוש במכונת קרח שתייצר עבורו קרח יבש או רטוב שישמור על הטמפרטורה. גם בזמן ההגשה של משקאות מכל הסוגים, בעיקר בברים ובמסעדות, אפשר להיעזר במכונת הקרח לייצור שבבי קרח, פתיתים וקוביות.

  בבתי עסק אחרים משתלבות מכונות קרח תעשייתיות או ביתיות וקטנות במגוון רחב של שימושים. בין אם מדובר בבית עסק כמו בית מרקחת שמוכר תרופות שחלקן צריכות להיות בקירור או בית עסק שמשווק חומרים לתעשייה.

  שימושים למכונות קרח בתעשייה

  מכונות קרח תעשייתיות משתלבות גם בתעשיות שונות. הן חלק בלתי נפרד מתעשיית המזון שנעזרת גם במכונות מאותה משפחה כמו מכונת קרח יבש למגוון רחב של שימושים. המכונות משתלבות בתעשיית המזון לאחסון מוצרי מזון במהלך שינוע או בתוך המפעל, לאחסון שתייה קרה, חומרי גלם רגישים שזקוקים לטמפרטורה נמוכה וכדומה.

  בנוסף, מכונות קרח תעשייתיות משתלבות בתעשיית התרופות שם יש צורך בייצור של קרח יבש או רטוב למגוון רחב של שימושים, בעיקר לאחסון של חומרי גלם רגישים.

  לצד שימושים לאחסון ולשמירה על חומרי גלם, בלא מעט מפעלים משתמשים במכונות קרח דווקא בתהליך המחקר לקראת ייצור. כך למשל במעבדות בהם עושים ניסיונות עם חומרים כימיים שונים ויש צורך בקירור ומשחקי טמפרטורה שונים. גם בתעשייה הרפואית אפשר למצוא מגוון שימושים מחקריים ותעשייתיים במכונות הקרח.

  התקשרו כבר עכשיו ל-08-8525317 ותזכו לשירות מעולה ויעיל בהקדם.

  חדרי קירור תעשייתיים, חדרי הקפאה ומגוון פתרונות קירור מתקדמים

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים